Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podporované HDD k TV?

Dobrý den, vlastním TV Samsung model UE46H5303, nikde nemohu najít informaci jakou kapacitu externího disku mohu k TV připojit. Dosud jsem vyzkoušel maximální kapacitu 2TB, 2,5 palcového disku. V současné době bych chtěl zakoupit rámeček pro dva 3,5 palcové disky, kam chci osadit zatím jeden 8TB disk. Zvládne televize přečíst i takto veliké disky? Děkuji za odpověď.

Si otestuj ci zobere disk s GPT oddielmi, ne? Ked nezobere (co predpokladam) tak nepodporuje.

P.S: imho ani neni normalne strkat nieco take do TV, potom sa kazdy mesiac divit preco to zas je vsetko zmazane a kopirovat to tam znova, to do pol roka rozmlatis kladivom a vyhodis oknom.

televize nemá dostatečný výpočetní výkon

:-D to je uplna kravina. Tie supporty sa prekonavaju vo vtipoch.
Ide o to ze koreanec este asi neurobil GPT podporu asi (mozes si to otestovat).
Vypocetni vykon na to ziaden netreba.

P.S. mozes si urobit nejaky DLNA server a do TV strcit nejaky LAN kabel. Neviem zhlavy ci vie TV zdeilanie normalne (NAS) cez LAN, preto pisem DLNA. To su 2 rozne veci.
P.S.2. alebo pouzivat ten 2TB disk, nechapem v com je problem.