Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome záložky - stránka po otevření sama mění jazyk zobrazení

Ahoj, mám problém s Chromem (v. 56.0.2924.87 64bit) a konkrétně stránkou Servis 24 (Česká spořitelna). Záložku této stránky mám uloženou s kódem "s1e2" na konci (tedy stránka je v češtině, link vypadá takto: https://www.servis24.cz/ebanking-s24/ib/base/usr/a ut/login?execution=e1s2). Jenže po kliknutí na tuto záložku se mi stránka otevře v angličtině - adresa se změní na konci sama na "s1e1". Pokud přepnu jazyk ručně na češtinu, poté vlezu jinam (např. na seznam.cz) a zpátky kliknu na záložku Servis 24, stránka zůstává v češtině. Ovšem po zavření všech záložek chromu a znovuotevření prohlížeče a kliknutí na záložku je zase stránka v angličtině. Neví prosím někdo, jak tomuto zamezit? Chrome samotný mám v angličtině, ovšem nevím, zda to nějak souvisí, protože jiné stránky (Facebook, Youtube) mám přes záložky uložené v češtině a fungují. Díky

Tak asi mas v tom chrome nastaveny preferovany jazyk na anglictinu, alebo si zavolaj do sporitelne ze co tam detekuju a preco.
Preistotu by som skusil zmazat cookies a docasne subory.
(... alebo naopak - povolit ukladanie cookies. To moze znamenat aj odinstalit antiviry alebo podobne sracky)