Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vrátit OS po flash ROMky?

Pokud flashnu custom ROMku, konkrétně Ressurection Remix který jede na Androidu 7.0, a zjistím že mi nevyhovuje/má bugy/cokoliv, půjde se potom vrátit zpět k předchozímu OS? Původní OS je Android 5.1, nadstavba od Sony, mám Xperia Z

Jde, mas vicemene dve moznosti.

1) v recovery udelat backup stavajici (tj stock rom), pak si tu zalohu muzes nekam ulozit a pripadne ji pak flashnout zpatky
2) mrknout na xda developers apod, dost casto tam jsou origo rom ke stazeni (flashnout bud pomoci recovery, nebo pomoci nejake flash tool)