Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GT628X nejde obraz - na externím funguje

Dobrý den,

koupil jsem tento notebook a nejde displej pouze svítí podsvícení. Notebook normálně nabíhá na externím monitoru. Zkoušel jsem vyměnit i LCD a nepomohlo to stejný problém. Notebook nikdy nebyl rozděláván. Nevíte kde by mohla být zrada? Grafika je tam NVIDIA GeForce GTS 160M 1 GB. Děkuji za odpovědi.

Obraz asi 3 krat naskocil, ale po ctvrte uz nenaskocil jen sviti podsviceni opet. Myslite, ze by to byl flex kabel, ze by z niceho nic byl vadny a nebo muze byt nejaka vada na zakladni desce? Jak jsem uz psal notebook pres HDMI jede bez problemu... Nikde jsem nic o takove vade nenasel, jen vadny displej nebo invertor tim to hold neni...