Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rx 480

Dobrý den, rozhodl jsem se ke koupi grafické karty Rx 480 ale pořád si ještě nejsem jistej jestli vzít 4 nebo 8 gb verzi. Chci kartu od MSI protože neni o tolik dražší ale chlazení je prý mnohem lepší. U těch pamětí si nejsem jistej.. někdo říká, že karta nikdy nebude mít takovej výkon aby dokázala těch 8 gb využít, ale ostatní zase, že 4 gb jsou už dnes málo.. Já teď jedu na Gtx 760 která ma 2gb a pořád si na ní zahraju Battlefield 1 na medium. Prosil bych o nějaké rady. Děkuju :)

Sestava je CPU : Intel Core i7-3820
GPU : GIGABYTE N760OC-2GD
MB : Gigabyte X79-UD3
RAM : 2x8 GB DDR3 Kingston HyperX 1600
Zdroj : Chieftec 850W
Case: Zalman Z5
SSD: 120 Gb Samsung
HDD: WD 1TB

A monitor mám klasický FHD takže 60 Fps mi bohatě stačí.