Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače

Dobrý den mám zakladní desku M2N-E https://www.asus.com/Motherboards/M2NE/HelpDesk_Do wnload/ a chtěl jsem se zeptat bude vadit když nebudu mít ovladače od zakl desky? Jelikož tam žádne nejsou pro Win 7 64bit jsou tam jen pro Win XP a ty už dlouho nemám jediný co se mi podařilo nainstalovat je ovladač zvukové integrované karty ze začátku mi to sice napsalo že není kompatibilní s tímto Win a pak se spustila instalačka zvuk karta jede ale vše ostatní :/ (Zrovna jsem reinstaloval Win) a také se mi to buď zdá ale když hýbu s okny tak tam za nimi zůstává stopa a po pár sek zmizne (Ovladač grafiky mám) ty okna se něják bugují a ještě mám problém s jednou jedinou složkou kde mám grafiku kanálu a všechny obrázky když tu složku otvírám tak se otvírá strašně dlouho před reinstalací mi to nedělalo a zkoušel jsem ji přemístit na jiný HDD a pořád to samé. Mega dlouho to loaduje :/

Ovladac grafiky bud nemas, alebo je nespravny.
Si to mas kontrolovat vsetko v spravci zariadeni.
Normalne je nepouzivat nepodporovany Windows.

Ked sa ti otvara dlho zlozka s obrazkami tak za prve vypni si nahlady, za druhe nepouzivaj debilny pruzkumnik, a za tretie urcite ti na pozadi vytazuje CPU windowsupdate.

Ovladac grafiky bud nemas, alebo je nespravny.

Ovladač grafické karty mám a je i správny tento ovladač přesnou verzi jsem měl i před reinstalací windows 7 a nedělalo to tyhle problémy a zkoušel jsem vypnout miniatury ale nic moc se nezměnilo pořád toloaduje strašně dlouho.

za druhe nepouzivaj debilny pruzkumnik

proč ho nemám používat? Používal jsem ho i před reinstal.. a fungovalo to v poho.

ne, nepřeklepnul ses.
pořád neřešíš problém - instalaci správných ovladačů ve správném pořadí. místo toho v několika threadech vymýšlíš hlouposti jako teď flashování biosu. ten za tebe ty ovladače nenainstaluje.

jen pro jistotu: máš tam vůbec 2-jádrový cpu, že tak visíš na w7, pro které ten šmejd nemá ovladače?
pokud ne, můžeš rovnou všechny své thready z posledního měsíce locknout.

Skontroluj si poriadne v spravci zariadeni ze mas ovladace grafiky spravne. (usudzujem ze nemas ak okno nechava stopu)

Tak si trebars otvor tu zlozku v prieskumniku a nechaj ho pol hodinu nech si narobi nahlady a nauklada si ich kdesi do pomocnych suborov na disk.
Moze to spomalovat aj antivirak ak nejaky mas.

P.S. updatuj tie windows uplne rucne cez windowsupdate, ak to hlada dlho tak musis rucne nainstalit urcite KB aby to naslo updaty rychlo. Predtym rucne nainstalit servicepack ak este nebol.

Teoreticky bys mohl zkusit těm sedmičkám podstrčit ovladače z vistu, ale nesmíš se spoléhat na automatickou instalaci, a budeš je muset do systému narvat ručně. Občas to funguje tak, že ovladače stáhneš, rozbalíš, a potom ručně klikneš na *.inf, který je v tom balíčku, pravým myšidlem, a z menu vybereš nainstalovat. Mohlo by to zabrat, a začíná se ovladačem čipsetu desky, pak teprve to ostatní…