Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modré obrahovk a chybové hlášky

Ahoj chlapi,
dostal jsem se do situace o které jsem ani netušil, že by mohla nastat. Proto bych prosil trochu trpělivosti j moji poměrně velké neznalosti v oblasti software (důvod proč to nedávám do sekce software dale v textu).
Měl jsem problém, že se mi při načítání plochy po spuštění blikala obrazovka a nechtělo se to pořádně načíst. Už bevím jak jsem to řešil. Jen vím, že jsem za ucelem rozmontovani pocitace na dily a odstaveni (ten cas jsem se jeste tak nejak ucil komponenty a proc to nerozmontovat, když to stejně nejde). Nicnéně jsem poničil procesor a10 - 7800. Ored par dny jsem koupil x4 880k a začali problémy.

Zezačátku jsem přišel o grafické ovladače. Ve správci zařízení to prej nainstslovalo, ale pri zoustění ovladače chybové hlášky (grafika r7 240 velmi hlučná. A mezitím to spadlo ukázalo modrou obrazovku, chyboviu hláškj jsem nečetl z důvodu, že jsem si myslel, že je to tou grafikou. Tak jsem nainstslovsl ovl. z webu amd a bylo to ok. I hlučnost. Padá to ale zas! Stejný průběh. Chviličku ani ne sekundu se to sekne, modrá obrazovka, na ton chybová hláška smutný smajlík, a restartování pc. Někdy to spadbe hned, někdy po 15ti min. Jak kdy.
Těch chybových hlášek je asi sedm. Pokaždé něco jiného. Pokusím se ns nějaké vzpomenout- security kerner.. Dsl nwm, něci s driverama, atd. kdyžtak dodám.
Zkoušel jsen si chybové hlášky zjistit (asi dvě první), ale bylo to dost informscí a pak jsem došel k nějakému pročišťovači nebo co. Program, který jsem stáhl, provadelo me to nekterymy komponenty, srovnani s prumerem atd. Nejvic me prekvspili chyby. Byly tam zaznamenany nektere ty necekane vypnuti. A dva trojany k tomu asu 14 spatnych souboru. Potom me to poslalo k licenci abych si koupil asi za 50 euro tutiz nevim, jedtli ty viry byli pravy a zdali to neni nejaky marketing :-D pocitac jsem i zkousel dat do tovarniho nastaveni, ale kdyz mi to v pulce akce spadne, tak je to jednoduse na hovno.

Amlouvam se za pravopisne chyby. Snad jste to pochopili i kdyz to bylo psano narychlo. Co mám dělat?

Na to dá poradit snad jediné. Znova to rozebrat a pořádně složit včetně nanesení pasty, nainstalovat znova operační systém a správné ovladače ve správném pořadí, nepoužívat žádný pročišťovač a zkusit, jak se to bude chovat. Sehnat si k tomu někoho znalého to všechno ulehčí.