Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viry

Ahoj, mohou se do počítače nebo do androidu dostat viry tím, že si přehraju GIF OBRÁZEK ??

Mozes ten subor uploadnut na www.virustotal.com a pozret si vysledky.
Neviem preco si myslis ze si sa nejak zaviril, ale vzdy to zavisi ze v jakom programe sa to prezera, a ne len ze co sa prezera. Deravy musi byt najprv ten program, az potom ho moze nieco napadnut. Preto radsej pouzivam FF s vypnutymi doplnkami, kedze niecomu co vychadza z netscapu (prvy prehliadac na svete este pred tym jak MS polepil deravy IE z kupenych zdrojakov lebo sami nic urobit nevedia) a opensource sa da snad verit najviac (IMHO, bez zaruky).