Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguju niektoré znaky

Dobrý, mám už rok a pol notebook.. A keď som cestoval z intraku domou s notebookom v taške(ako vždy) tak mi prestal fungovať celý spodný rad kláves v rátane shiftou a enterov okrem B a N

Neviete čím to môže byť? Či ostáva jedine reklamovať a či tam s tým spravia niečo..
Tomu reklamovaniu by som sa rád vyhol, lebo ntb potrebujem

Notebook: lenovo ideapad flex 2 pro15

Predom diky :)

Najprv restartuj windows, vypnutie od W8.1 v defaulte neni vobec vypnutie.

Na reset EC moze byt dierka zospodu apod s patricnym obrazkom, ak neni tak treba odpojit baterku na par minut, len sa musi odskrutkovat kryt. Alebo vyrobca ma iny sposob na reset EC, to si musis pohladat googlom alebo u vyrobcu.

Ale skor by som povedal ze si to olial alebo premackol a klavesnicu mozes vyhodit. Mozes pouzivat externu USB klavesnicu.