Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služba Smartlook.com názor a kontrola skriptu

Narazil jsem na službu smartlook.com. Moc tomu nevěřím a nechci do webu pouštět neověřeny skripty. Můžete mi k tomu něco říct a podívat se na skript jestli je ok? Nejsem totiž programátor. Děkuji.

<script type="text/javascript">
window.smartlook||(function(d) {
var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('h ead')[0];
var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript';
c.charset='utf-8';c.src='//rec.smartlook.com/recor der.js';h.appendChild(c);
})(document);
smartlook('init', 'd727d960d3f037b4352604cfedff35071c2feec3');
</script>

Dále uvádějí toto:
Vlož tento kód na tvůj web mezi tagy <head> a </head>. Jakmile někdo navštíví tvůj web, první nahrávky se zobrazí během pár minut.

Díky.

Ahoj Vario, script je úplně v pohodě. Je to jako jakýkoliv jiný analytický script. Jsme úplně normální česká firma a používá nás spoustu malých i velkých firem. Když budeš chtít poradit s nasazením scriptu, obrať se na nás na info@smartlook.com.