Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení dokumentu .docx do dokumentu .docx

Dobrý den. Potřebuji vložit do absolventské práce přílohu, kterou jsem si zvlášť udělal rovněž ve formátu .docx. Jde o pracovní listy se spoustou obrázků a textových polí. Když přílohu vložím do kapitoly Přílohy v abs. práci, text se trochu rozhází, přestože vkládám se zachováním zdrojového formátování. Zkoušel jsem vymazat formátování dané stránky v abs. práci, nepomáhá to. Díky za radu.

Skontroluj nastavenie strany v jednom a druhom dokumente (sirka okrajov a podobne veci).
Jak presne to tam vkladas?
Mozes si skusit vlozit cely svoj dokument do toho druheho docx, kde je len ta priloha. Potom budes mat nastavenie stran jak v tom druhom.
Neviem jak vlozit komplet celu stranu, nepouzivam moc MS programy (prave preto lebo nic nefunguje).
P.S. mozno su aj inac styly v tom druhom dokumente...