Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování intel atom d410

Dobrý den potřeboval bych přetaktovat Intel atom d410 v HP compaq 100eu
nenašel jsem totiž žádný program který by to dokázal přetaktovat
Přes bios to nejde a setfsb taky ne takže bych potřeboval něco co dokáže tenhle pc přetaktovat předem ďěkuju za pomoc

odinstaluj vsetky antiviry a viry, vypni windows update (ktore je urcite zacyklene a zere 100% CPU), a potom restart a skus to znova, ci to nahodou nejde rychlejsie. Nikto netusi co s tym robis a co chces dosiahnut. Tiez moze byt malo ram a swapuje to, vidiet v ctrl-alt-del spravca procesov.