Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsou to jestě normalni teploty CPU v klidu/zátěži ?

Dobrý Den,

Chtěl bych jsem se zeptat zda-li jsou to jestě normalní teploty ,ktere neovlivnuji moc životnost CPU - Intel Core 2 Quad Q6700 2,66Ghz G0 TDP 95W(netaktovany, chlazeny boxovanym chladičem na core 2 duo) v klidu to je okolo 46-55°C +- v zátěži 55-68°C +- ?

Předem děkuji za odpověd

nic sem nevypinal v biosu a ktomu v biosu na zakladni desce - Dell Inc. 07N90W takove funkce tam nemám ani k dispozici a co se týče windows tak mám nastaveny profil max.výkon abych využil i maximalni výkon ze svých komponent co mám i když

tak já chci aby mi tem procesor vydržel max 2 roky při nejlepšim jelikož prozatim neuvažuju o nákupu nových komponentu jelikož před cca 2měsici sem cpu upgradnul z c2d e7500 na c2q q6700 levně skrz občasneho hraní her typu gta v apod jinak ty chladiče do socketu 775 nejsou nahodou i kompatibilni s novějsimi sockety co se týče intelu ?