Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem youtube tv bez reklam

Ahoj..jak uz vypovida nadpis,tak nejspis tusite na co se chci zeptat.Jde nejak zabranit aby mi kazdych 5 minit nenaskocil pan cristovao a nenabizel mi mazani na oblicej,po kterem budu krasny a budou me chtit vsechny divky v okruhu 15 kilometru,,prosim pomozte mi,Jednou mi v me oblibene pisnicce naskocila reklama a ta me nutila prijmout islam ( ne,opravu se mi to stalo )

V TV toho moc neurobis mozes len aktualizovat firmware a tu App, alebo ju nepouzivat a pouzivat nejaky tablet/ntb/PC.
Pripadne si kupit nejaky stick do HDMI s androidom a poriadnym CPU apod.

Skontroloval by som si este ze ci na routri mas spravne DNS a ne nejake hacknute, ale neni to nic caste takze nepredpokladam ze tam mas nejaky problem.

Ale neviem o tom ze by youtube na TV zobrazovala nejak moc reklam. Ja mam samsung a nedavno (par mesiacov dozadu) nic, nepamatam sa na reklamu.

Ja mám TV Samsung UE32J6272 a takisto tie reklamy v predinštalovanej aplikácii YouTube vyskakujú po každom kratšom videu - pri preskočení na ďalšie video. Ak má video viac ako 10 minút tak to preruší a naskočí reklama, ktorá sa po 5 sekundách už dá vypnúť a premietanie pôvodného videa pokračuje.