Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čistá instalace W10

Na starším noteboku chci udělat čistou instalaci W10. Nyní tam mám W10 - když jsem přešel na bezplatnou instalaci z W7. Přeinstalace proběhla bez problémů. Zdá se mi ale tento systém značně zaplevelený a čistou instalací si slibuji zrychlení systému. Taky už notebok budu používat jen na cesty a vyjimečně, takže programů budu též používat minimálně. Doma mám nový PC složené z dílů - a zakoupené s DVD W10.
Dotaz:
Použiji toto DVD na přeinstaci asi bez problémů.
Na aktivaci mohu na noteboku použít ID které je na záložce Systém?
Original co jsem měl W7 již nevím - nálepka zespodu není čitelná.
Uvažuji dobře?

Mimoto pokud někdo má problém s esd, jak jsem na webu uvedl, podle toho, co psala Dona Sarkar, jestli jsem ji dobře pochopil, již vytvořené iso budou v techbench ke stažení již příští týden (den přesně netuším, ale mělo by to být nejdřív od zítřka nejpozději do pátku) - sice jako insider iso, ale ty se neliší od oficiálně uvedených, jde to ověřit u RS1 entru.

http://pc.poradna.net/q/view/1702087-cista-instala ce-w10?page=r1702235#r1702235
... a stalo se.
Na techbench jsou iso.
tb.rg-adguard.net
win10.php
Pod Windows (Insider Preview) > Windows 10 Insider Preview (build 15063) jsou ISO, které budou po 11. dubnu na MSDN.
Takže toto snad už není nad tvé schopnosti stáhnout iso :-)

Tak nej je aktivace založená na digitální licenci, to je tam taky popsané, no ale když ti stačí KMS, tak proč ne, v případě digitální licence ale už nikdy nemusíš řešit aktivátor, protože je trvalá a přes účet Microsoftu i přenositelná v rámci jednoho typu zařízení (např. ze starého pc na nový pc).

# Instalaci jsem delal jen zkusebni (ke zkousce uvedené instalace, osobne radeji preferuji UPgrade pomoci WInsider, kde jde pro cistou instalaci jen PC restartovat jiz z Ins verze) , nebyla potreba neco dukladneji aktivovat, navic "Insider" verze OS neinstaluji na svuj osobni PC se zakoupenou licenci, proto jen hromadné KMS, k odemceni nekterych nastaveni.

Toto není insider verze, toto je finální rtm verze rs2, která pravděpodobně výjde 11. dubna.
11. dubna navíc akorát budou dostupné nové aktualizace (zejména tedy kumulativní aktualizace).
Nic ale nemění na faktu, že od 21. března se upgraduje na 15063 v insideru z totožných instalaček z jakých se bude upgradovat po 11. dubnu a to samé platí o iso, které jsou teď dostupné na techbench. Ty samé budou na MSDN. Takže build 15063 klidně na svůj pc nainstalovat můžeš, já tak už dávno učinil a to jedu ve standarním current kanále, ne v insider.