Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič CPU

Dobrý den, chtěl bych pomoct s výběrem chladiče na můj procesor I7-3820 Socket 2011. Chtěl bych aby byl poměrně tichý hlavně v idle.. A cena co nejniží.. Co by jste mi doporučili? děkuju

M Pol" - Fera procesor se 130 TDP uchladí, zvláště pokud přidáš/dokoupíš druhý 120mm větrník, ovšem u přetaktu to už bude v zátěži uřvané.
Takže pro OC = o řád výkonnější/dražší je rozhodně lépe - SilentiumPC Grandis 2 XE1436

Čteš to tady vůbec viz hore ? Grandis 6x heatpipe 1x 120Fan 1x 140Fan - Fera 4x heatpipe 1x120Fan rozdíl 300,když koupíš druhej točák tak necelý 200...