Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube a autorská práva na své vlastní písně

Ahoj lidi,
víte někdo, jak je to s youtubem a vlastní tvorbou? Začínám nově, mám 43 odběratelů, nahrávám covery a svoje písničky. Jak mám získat u svých písniček vlastní autorská práva (když jsem autorem textu i melodie já), aby mi to někdo prostě neukradl?
Děkuju za všechny informace a odpovědi
Upravená veľkosť písmen. (los)

najistejšie a najideálnejšie je registrovať si svoje diela u nejakých ochranných zväzoch autorských,umeleckých agentúrach etc....obvykle len nejaké ,ničím v podstate nepodložené vyhlásenie,že diela sú Tvoje už dnes prakticky nikto nerešpektuje a aj je velmi problematicky použitelné,pokial k niečomu dôjde.....