Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze natáčet na slabším PC?

Zdravím, lze vůbec natáčet na slabším PC? Procesor mám C2D 2,6 GHz, RAM 4 GB, GK GeFroce GTX 285. Jedná se o Farming Simulator 17. Hru rozjedu na 60 FPS, s jiným programem to potom kolísá zhruba mezi 35 a 60. Když ovšem zapnu Bandicam, hraní je tragické. Ne, že by to nešlo, ale seká se to. Poradíte mi, co jak nastavit, nebo čím natáčet? Děkuji moc

budes experimentovat s nastaveniami a najdes si take, kde ti to ten stary pc zvladne a sekat nic nebude. Vzhladom na vek toho pc a jeho vykon vsak take daco nemusi byt ani mozne, takze ked to nepojde, tak to nepojde. Ta grafika ani nepodporuje hardwarovu akceleraciu encodingu videa, ta by mohla pomoct. Takze to musi vsetko riesit chudak procesor.