Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalené spuštění PC.

Zdravím, asi nějak 2 týdny zpátky se mi z ničeho zpomalilo načítání PC při zapnutí.
Nejde o windowsi, ale o tu první úvodní obrazovku, kde je možnost jít do biosu, tak ještě před těmi 2 týdny to vypadalo asi tak, že ta obrazovka tam byla tak maximálně 5 sekund a hned se pak začali načítat windowsi, každopádně teďkon z ničeho nic tam ta obrazovka setrvává i nějakých 30 sekund a až pak se to pohne dál a já vůbec nevím z jakého důvodu.

To co jsem ještě zaregistroval tak je to, že v tu chvíli ani nemůžu případně zajít do biosu, protože klávesnici a myš nejsou napájený a připojí se až nějak po těch 30 sekundách.

Zdroj mám tento : corsair-rm1000i-d2670523.htm, SSD kde mám W10 mám tento : https://www.alza.cz/samsung-850-evo-m-2-500gb-d241 8813.htm, teď nevím jaké případné komponenty potřebujete vědět, kdyžtak napište a já se ještě doplním.

Tak pokud by někdo věděl, kde je problém tak budu rád za každou radu.

Postupne odpajaj vsetko z dosky (mysli sa tym vovnutri PC), a potom raz zistis cim to je.
Load defaults v biose staci dat raz, nemusis to robit na kazdej stranke. A save&exit.
Tipujem na vadnu mechaniku alebo povytiahnuty kabel apod. FDD snad uz v biose nemas (to bolo naposledy asi pred 5-10rokmi)