Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace

Dobrý den dostal jsem pc mám na něm bác HDD a koupil jsem si SSD na sat 2 v životě jsem nic nikam do pc sám nedával a nemám sebemenší tušení mám s tim nemohl by mi někdo poradit ? Na základní desce nevidím stejnou koncovku a tY dva disky tam jsou nějak přes dráty :,D vím jsem amatér ale přesto mohl by mi někdo poradit co a jak ? :)

sata ssd má sata konektory - široký napájecí, úzký datový.
nápájecí bude u zdroje, datový pohledáš na tajné základní desce, sata kabel snad máš.

problém je jinde: jak zařídit, aby systém ze starého nejspíš většího disku přeskočil na menší ssd.
druhá možnost je nainstalovat to od začátku.
každopádně tady je co řešit, ne jak zapojit kablík.