Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chráněné zobrazení Word

Dobrý den,
při poslaní emailu s přílohou Wordu a následném stažení, je text v souboru celý rozházený a až při povolení úprav se text zobrazí stejně, jako před odesláním. Jde někde nastavit, aby se to zobrazovalo stejně jak v chráněném režimu, tak i při povolení úprav? Jde mi o to, že když pošlu životopis a někdo si to stáhne a uvidí rozházený text, tak si řekne, že neumím ani správně vytvořit životopis. V pdf se to zobrazí hned v pořádku, ale nevím jestli dokážou otevřít ten soubor.
Předem děkuji za odpověď.

.pdf dokáže zobrazit i sekretářka. na životopis ideální formát kvůli příjemci i kvůli odesílateli.

ve wordu se používá lokální nastavení tiskárny, chce to rezervovat dostatečné okraje, ať se to zobrazí všem stejně. a pochopitelně nepoužívat "zarovnání" pomocí mnoha mezer, to při změně fontu nevyjde.