Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wordpress - zobrazení času u příspěvku

Ahoj,

tvořím stránky pro jednu akci. Chci příspěvky a stránku ve stylu blogu využít pro vytvoření příspěvku. Článkům nastavuji budoucí datum, v kódu jsem provedl úpravu, která zajišťuje, aby se články s budoucím datumem zobrazovaly. Pod zobrazeným datem u příspěvku mám kolonku na komentáře, tu bych chtěl využít ke zobrazení času vložení příspěvku který by mi suploval čas akce.

kód pro zobrazení komentářů:

<?php comments_popup_link( __('<span>0</span> Comments', BRANKIC_THEME_SHORT), __('<span>1</span> Comment', BRANKIC_THEME_SHORT), __('<span>%</span> Comments', BRANKIC_THEME_SHORT)); ?>

bych potřeboval přepsat na čas vložení příspěvku. Ten ale nemůžu ve Wordpressu mezi zobrazenými příspěvky najít.

Snad je to srozumitelné, dal bych odkaz na web, ale dělám si to na localhostu...

Ok, tak čas příspěvku mi vytáhne

<?php the_time( 'H:i:s' ); ?>

Teď na to ještě naroubovat ten design, vůbec nechápu co tam dělá to "BRANKIC_THEME_SHORT" etc, ale předpokládám, že to nějak dodává vzhled.

Nemá někdo tip?

Tak jsem se nechal zmást, jsou to obyčejné csska.
Vyřešeno