Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa zapne na pár sekúnd a potom sa vypne opakovane

Zdravím mam problem ako uz z témy viete.. Kúpil som si chladič grandis V2 ex1346 silentiumpc a mal som idle teploty 38C myslel som že to je moc tak som vybral chladič dal prec starú pastu a dal znovu novú zapojil som chladič a vsetky doplnky ako mys klávesnica webka a zapol pc isiel asi 10 sekúnd a hned nato sa vypol a asi o 3 sekundy zapol.. skúšal som vybrat RAM odpojiť grafiku znova prepastovať a robí to stale prosím o rady ďakujem

V manuálu základní desky je návod, kde obvykle se vyndavání nekoná, ale přemístí se zkratovací propojka. A doporučuje se vypnout zdroj, buď vypínačem vzadu, nebo lépe vytažením šňůry.
Když už se vyndala, tak dobrý nápad je dát ji zpět tak jak byla.