Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava JS kódu

Ahoj,
snažím se rozchodit tento kód v JS. Kód funguje správně, pokud již není spuštěn PSPad, po kliknutí otevře požadovaný název souboru i nastaví kurzor na potřebný řadek v editoru PSPad.
Pokud je již PSPad spuštěný, otevře krom požadovaného souboru taky samotný soubor PSPad.exe.
Nepomůže někdo? Předem moc děkuji.

ZDROJ:https://pla.nette.org/cs/jak-otevrit-soubor-z-debu ggeru-v-editoru

var editor = '"C:\\Program Files (x86)\\PSPad editor\\PSPad.exe" -%line% "%file%"';

var mappings = {
	//
};

if (typeof editor === 'undefined') {
	WScript.Echo('Create variable "editor" in ' + WScript.ScriptFullName);
	WScript.Quit();
}

var url = WScript.Arguments(0);
var match = /^editor:\/\/open\/\?file=(.+)&line=(\d+)/.exec(url);
if (match) {
	var file = decodeURIComponent(match[1]).replace(/\+/g, ' ');
	for (var id in mappings) {
		if (file.indexOf(id) === 0) {
			file = mappings[id] + file.substr(id.length);
			break;
		}
	var command = editor.replace(/%line%/g, match[2]).replace(/%file%/g, file);
	var shell = new ActiveXObject("WScript.Shell");
	shell.Exec(command.replace(/\\/g, '\\\\'));
}

nechapem tie regulerne vyrazy to je uplne sialene, ale daj si tam alert(command); pred to shell.Exec, nech vies co vlastne spustas a jak presne. pripadne si predtym urob aj nejake command2 = command.replace(/\\/g, '\\\\') a alertni si command2. Ze co presne spustas tym exec.