Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání sestav

Zdravím všechny.
Chtěl bych poradit jaký je rozdíl mezi těmahle dvěma sestavami (i výkonově) předem díky za názory
MB Asus M5A97 pro
CPU AMD phenom ii x4 955
GPU MSI R9 380 2gb
RAM Corsair Vengeance (2x4GB) DDR3 1600

MB GIGABYTE B250M-DS3H - Intel B250
CPU Intel Pentium G4560
GPU MSI R9 380 2gb
RAM Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR4 2133

Zdroj a Hdd u obou stejný

# Vykonovne i celkove druha varianta s Intel@G4560 /*Novejsi generace, novejsi Sovket, podstatne rychlesji na vypocty i hry, vykonejsi Na Sigle, podpora HyperThreading a to vse s nisi spotrebou...
* Navic ma i sirsi pasmo (hrdlo) s RAM na DDR4 2133MHz.