Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se zapne ale nejede mys klavesnice ani monitor

Dobrý den,
Dnes jsem hral na pc a po nejake dobe mi pc neběželo tak jak normálně bylo zpomalenejší, tak sem si řekl zme je načase ho po dvou dnech (casto mi pc jede i pres noc) nechat odpočinout nemám simoc silný procesor a bylo slyšet že větráček jede na max (coz dela často). Pc sem nechal vypnoutý asi pět minut a zkusil zapnout jinak sem s nim nepohyboval apod. pc uz nenabehlo monitor je pripojeny ale nebezi klavesnice nesvíti a myš jak kdy.

Před 3mi měsíci se mi stalo to same zprvu jsme mysleli že není pasta, doplnim sem ji a stejne nic. Odvezl sem pc kamaradovi kteryho jen vycistil dal novou pastu a zničeho nic mu jelo. Od té doby jsem v něm byl pouze asi před měsícem kdy sem vkládal novou grafiku a opět ho čistil od prachu.

Dneska jak mi nenaběhlo podival sem se dovnitř a přišlo mi že tam není tolik pasty tak si řikám že to je opět tím, ale známý řiká že pasta vydží klidně pět let a je blbost aby za tři měsíce zmizela. Takže moc nepočítám že to je tím. A jinak si nevím vůbec rady, hdd bězí ramky jsem zkoušel měnit, chladic na procesoru neni studenej takže procesor běží, možná základní deska ale tak zničeho nic, kdybych pc nevypl ze mu dam odpocinout jede do teď.

Nějaké napady apodobně?
Díky za odpovědi

Nechci být škarohlíd, ale jestli jsi schopen vidět, že se mění stav pasty, tak je něco v nepořádku a divím se, že stroj vůbec jede. A jestli jsi kvůli zjištění stavu pasty sundával chladič, tak jsi vůl a měl jsi v tom případě starou pastu pečlivě očistit a nanést malé množství nové pasty. Pasta se totiž neztrácí, ale vyschne a poněkud ztvrdne, což naprosto není na újmu její činnosti: Materiál je v pastovitém stavu jenom kvůli nanesení na styčné plochy, aby byl schopen se vtlačit do mezer. Potom, když už pasta zaplnila mezery styčnými plochami (přičemž nesmí být tam, kde se plochy přímo stýkají), tak potom její poddajnosti není zapotřebí. Pasta se nevyměňuje, vydrží léta a léta. Když se ale pohne s chladičem, je výměna nezbytná. Stará pasta se musí pečlivě odstranit a buď dát novou, nebo nedávat žádnou, což je lepší, než ponechání staré pasty.

S pastou to nema nic spolocne, uz do nej prestante drbat. pocitac nabehne aj bez pasty.
Niekde je blby kontakt alebo skrat, alebo je nieco vadne, to sa na dialku neda to musi niekto ocami skontrolovat.
RAM skusit po jednej v roznych slotoch, clear cmos. Odpajat draty kejsu od dosky, oni sa radi prerezu a maju skrat o kejs.