Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladač grafické karty

Dobrý den.Mám grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 660 a nelze dlouhodobě aktualizovat ovladač.Několikráte jsem to zkusil,ovladač se stáhnul,ale při instalaci se odinstaloval stávající a nový se již nainstalovat nepodařilo.Pomohla jedině obnova systému.Nyní jsem to zkusil ještě přes program Driver Booster a opětovně to selhalo,bohužel s tím problémem,že již nejde náprava s obnovou systému.Vybral jsem nejprve první,nabídnutou obnovu,pak postupně další a další,nicméně výsledek stále stejný.Ve správci zařízení se u položky Display-vlastnosti píše, že ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány(Kód 28).V souboru INF nebyl nalezen povinný řádek.Zkusil jsem aktualizaci ovladače a napsalo to že byl nalezen ovladač zařízení,ale při jeho instalaci došlo k chybě-V souboru INF nebyl nalezen povinný řádek.V pc je win7 profesional 64 bit,service pack 1,procesor Intel Core i5 4570 Haswell,základní deska H81-PLUS,8,00 GB paměti.Předem děkuji, za jakoukoliv radu.

Díky za odpověď.Na stránku jsem najel,vyhledal kód chyby 28,zkusil doporučené,nicméně stejný výsledk,stejná chyba.Zkoušeno již dříve marně,několikráte.Vpodstatě stále stejná chyba.Naštěstí se mi podařilo,obnovit systém přes nouzový režim,kde jsem původně chtěl zkusit přes něj nainstalovat ovladač,náhle se objevila hláška,že se nepodařila předchozí obnova systému,zřejmě kvůli zapnutému antiviru.Tedy jsem zkusil obnovu přes nouzák a zdařilo se.Na grafice,jest nyní ovladač ve verzi 376.09.Od něj již pak už nikdy nešel novější nainstalovat,ale díkybohu alespoň za tuto verzi.Štve mně to,ale zatím vše běží,rozlišení 1920x1080.Díky za tvůj čas.

Děkuji za odpověď,nicméně ovladač ze stránek výrobce stáhnu,ovšem při následné instalaci to napíše,že instalace se nezdařila,zkuste to prosím znovu.Zkoušeno již dříve marně,několikráte.Vpodstatě stále stejná chyba.Naštěstí se mi podařilo,obnovit systém přes nouzový režim,kde jsem původně chtěl zkusit přes něj nainstalovat ovladač,náhle se objevila hláška,že se nepodařila předchozí obnova systému,zřejmě kvůli zapnutému antiviru.Tedy jsem zkusil obnovu přes nouzák a zdařilo se.Na gk,jest nyní ovladač ve verzi 376.09.Od něj již pak už nikdy nešel novější nainstalovat,ale díkybohu alespoň za tuto verzi.Štve mně to,ale zatím vše běží,rozlišení 1920x1080.Díky za tvůj čas.