Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita pamětí a desky

Dobrý den, v počítači mám desku Gigabyte GA-870A-USB3L a rád bych do ní koupil nové, 2x4 GB DDR3 paměti. Bohužel už je to trochu starší kousek a seznam podporovaných pamětí mi moc nepomůže, protože se prakticky žádné neprodávají. Můj dotaz tedy je, jestli by si deska měla poradit s těmito paměťmi, případně jestli mi můžete doporučit nějaký jiný 2x4 set. Předem děkuji.

ddr3 ještě nejsou tak staré ramky, aby nešly koupit.
patriot je lowend a je lepší nemíchat to s ničím jiným, ale fungovat by to mělo.
gigabyte sice uvádí jen...

DDR3 2000(OC)/1333/1066 MHz

...ale jistě jsi k boardu dostal i brožurku s parametry.
v manálu na str.10 je to samé. tak snad si ty moduly vynutí režim 1600mhz přes xmp.