Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - vystačí zdroj,...?

Zdravím, brzo si chci pořídit novou pc sestavu a jelikož nejsem nějakej expert, tak bych si chtěl nechat poradit.

Chtěl bych si pořídit tuto sestavu: https://www.czc.cz/5i4bitf78chnlbfrnskn6ctk02/sezn am

Moje otázky jsou:
1) Vystačí mi 400w zdroj ? Zkoušel jsem nějaké power supply kalkulačky a vycházelo mi to kolem ~350W, takže nějaká ta rezerva by tam měla být. Ale chci si být jistý, že je to vážně OK.

2) Další věc navazuje na otázku první a to, že bych si chtěl po čase dokoupit SSD disk a další paměti RAM (plánuju nenechat ty sloty prázdné). A to mě vede právě k otázce jestli bude pořád zdroj dostačující?

3) Vím, že tohle je asi blbá otázka, ale měl bych si k této sestavě dokoupit nějaký chladič, fan,.. ? Přiznávám jsem nováček a pc obměňuji po 10 letech a dopřát mým nervům trošku úlevy po takové době. :D

Předem děkuji za odpovědi. :)

1. Ten zdroj se bude ještě nudit!
2. Když to přeženu, pak cca 6W bude pro zdroj ohromné navýšení příkonu (ironie - modrá vodička na okna). Ten zdroj o SSD a paměťovém modulu nebude ani vědět.
3. Ve skříni ventilátor už je, dokonce i na správném místě. CPU se dodává i s chladičem, sice to není zázrak, ale dostačuje. Pokud jsou nároky na tišší provoz, pak tohle by se tam mělo vejít.
Nevěděl jsem, že by se za dobu 10 let ohromně změnila skládačka IBM PC, základy jsou furt stejné. Ani před deseti lety nebyla povinnost zaplňovat paměťové sloty.