Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 problémy

Dobrý den ,

Mám win10 a z ničeho nic nereaguje lišta se startem ikony z lišty zmizely a start ani nic v liště nereaguje. Správce úloh také nefunguje jen se to točí a posléze neodpovídá . Jákýkoliv právý klik myší na ikonu znamená zamrznutí. Mám sestavu od listopadu 2016 a nebyl nikdy problém až teprve včera se objevilo tohle. Mám windows na SSD disku . Napadlo mě že by mohl být nějaký segment poškožený opravdu nevím. Třeba někoho něco napadne. Předem moc děkuji za pomoc.

Moze byt aj len rozdrbany Windows nejakymi antivirmi alebo virmi a updatmi a podobne.
Nudzovy rezim funguje normalne? (drzat shift a kliknut pri tom na restart)

Disk sa da prescanovat povrch napr. cez HD Tune alebo podobne.

Windows sa da preinstalovat alebo obnovit na bod obnovenia alebo na vyrobny stav a podobne.

Nouzák se zdá, že také nechce naběhnout stále mám "počkejte prosím" a nic se neděje už dlouhou dobu.
Přemýšlel jsem o obnovení systému do tovarního nastavení ale bohužel cestu nemohu k tomuto najít. Jsem z toho opravdu zmaten a nerozumim co a tím z ničeho nic stalo.

Tak obnova ani není možná , protože není zaplá ochrana na diskách. takže nevím reinstal jsem nechtěl myslel jsem si , že to bude jen nějaka blbost co se vyřeší asi ne.

Ak to je nejaky notebook tak ma recovery oddiel kde je ulozeny vyrobny stav a da sa to na neho obnovit.
Win10 aj sam o sebe ma v nastaveniach kdesi v sekcii obnovy aj moznost nejaky "tovarny" stav ale to moze byt nefukcny akoze cisty windows.
Mozes si skusit vypalit nejake antivirove offline CD, nabootovat a prescanovat PC z neho. Nepoznam ich z hlavy daj si do vyhladavania brtnik tu davnejsie daval linky na vsetky.

.. a skus v biose defaults, a dotlacit sata kabel do dosky aj do disku, a podobne. povrch asi bez windows neotestujes, hladal by som utility na webe vyrobcu ssd, ci nieco tam neni, a potom z live linuxu ich spustit apod. ak nejake su pre linux.