Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade Notebooku Asus X555L

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, pokud by šel nějak vylepšit notebook Asus X555L s 8GB RAM, Grafikou nVidia Geforce 840M 2GB a Procesorem Intel Core i5-4210U ( 1.70GHz 2.40GHz ) ... Děkuji za každé návrhy, jak by šel tenhle notebook vylepšit/předělat.
Pokud tenhle typ notebooku nemá vyměnitelné součástky, tak se omlouvám za strátu vašého času.

Byl bych rád, kdyby měl někdo nějaký lepší nápad, aby mi napsal na můj E-Mail ( JakotakoPlay@seznam.cz )

Děkuji !
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Jediny rozumny upgrade ktery by pripadne pripadal v uvahu je nakup SSD disku, jinak se to nevyplati.

PS: Na kanclpraci ma vykonu dostatecne, nebo ne? A pokud na nem chces hrat hry, tak na tvem notebooku s U procesorem a M grafikou si nic rozumne nezahrajes...

Já právě spíše na nějaké ty hry ... CS:GO apod. CS:GO to ještě rozjede ( i s frapsem ), ale už není zrovna noví, tak se snažím zjistit, co se dá za co vyměnit. Kámoš si měnil v Notebooku CPU, tak jsem si říkal, jestli by to šlo, tak bych tam dal i7. Grafika asi nepůjde už vůbec vyměnit ... ale asi na to kašlu, notebook je prostě notebook ...

S notebookem moc nenaděláš:
1. Můžeš vyměnit HDD za SSD
2. Můžeš rozšířit RAM (v tomto případě je maximum 16GB = 2x8GB DDR3L 1.35V)
A tím to končí - leda ještě možná nahradit DVD druhým diskem ve speciální redukci.

Aj keby mal vymenitelne soucastky, tak za prve tie ine soucastky normalne nezozenies, a za druhe ked tam nacpes nieco silnejsie tak sa mozu odpalit menice alebo vobec to nefungovat alebo sa prehrievat a podobne, ptz to je vsetko navrhnute pre ten co tam bol, a nemusi to byt vzdy pouzitelne pre ine.