Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC- Po startu

Ahoj,mám PC se starší sestavou na brouzdání internetem a koukáním na videa.
Nikdy jsem s nim problém neměl ale poslední dobou se mi začal náhle vypínat a na diodách od základové desky se mi rozsvicuje: zelená, zelená, oranžová a červená a to i při startu.
Jednou se mi i stalo že když jsem ho zapnul tak se začne "zasekávat" a to tím způsobem že se mi roztoči větrák a pak se zastaví a takhle furt dokola jako bych to pořád restartoval a poté se to zapne.
Myslel jsem že je to procesorem ale to asi ne, větrák běží bez problémů jak na chladiči tak na zdroji. Myslím si že je to zdrojem protože ho používám už dlouho.
Tak se ptám čím by to mohlo být. A co znamenají ty diody na základové desce.

Deska: Gigabyte GA-H57M-USB3
Zdroj: Jersey CM-550-E85

Tie diody podla manualu znamenaju odber/vytazenie CPU, ale len ked je zapnuty dynamic energy saver. ten mas dufam vypnuty a vobec si to dufam neinstaloval.
Do BIOSu daj preistotu defaults a save&exit, ked nepomoze tak na test mozes skusit vypnut (Disable) C-States alebo si nastav vo Win energ.profil na max vykon tym sa deaktivuje speedstep, ak to pojde potom lepsie tak je naprd doska alebo zdroj alebo obe veci (napajanie a menice alebo kondiky)

Ked je vsetko spravne zapojene (nevidim ti na to, 24pin +4pin pri CPU) a doska len na stole so zdrojom a CPU a jednou RAM a pripadne klavesnicou (nech vidis numlock) a nic viac k doske nepripojene (zapnut sa to da spojenim pwr button pinov) a aj tak sa to restartuje furt dookola, tak to je vadnym zdrojom alebo doskou alebo ram, ptz nic viac k tomu nemas pripojene. Tie 3 veci vymienas a zastis cim to bolo.
Ked sa to vtedy nerestartuje tak pridavas veci a kukas kedy sa to zacne restartovat.

A clear cmos skusit tiez. Alebo odpojit z 230V a vybrat baterku na minutu to je to same. Ak sa dostanes do biosu tak load defaults a save&exit, ale ked sa dostanes do biosu tak to funguje, a nefunguje windows (bsod).