Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se koupě Intel Pentium G4560 ?

Zdravím dostala se mi do rukou jedna starší grafika (gtx 550ti 2GB) i s počítačem nějakým starým pentiem co nestojí za štěk, ale koukal jsem že pořád GTX 550ti 2Gb, co je tam obsažená dostačuje i na dnešní některé hry, jako je CS:GO, GTA V a takové tak mě napadlo jestli by mělo cenu koupit to pentium g4560 a jestli by to opravdu rozjelo tyhle hry :) předem díky Pekac12

Napis co tam je teraz, mozno sa da kupit v bazari nejaky normalny cpu do tej dosky co mas.

Co sa tyka GTX550ti tak daj si k nej slovo benchmark a tvoju oblubenu hru, do google, ci to zvladne.
CPU 2x3.5GHz bude stacit si myslim (a nemusi to byt kabylake, to neni vhodne ani kvoli tomu ze pre kabylake je uz len podpora pre W10. Tak nech si to intel aj s MS strcia Billovi do zadku)