Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novinky v zabezpečovací technice

Mám dotaz jestli někdo neznáte nějakou dobrou eng stránku s novinkama v odvětví zabezpečovací techniky .V závěrečné práci mam seznámit porotu s novinkama a nedaří se mi najít nic co by bylo nějak extra nové nebo o tom nevěděli.. dopředu děkuji :)

a nedaří se mi najít nic co by bylo nějak extra nové nebo o tom nevěděli

clovek, ktory sa aktivne tej oblasti venuje bude mat vzdy vsetko precitane a o vsetkom vediet.
je nezmysel si mysliet a chciet daco super-duper-neviemake. ty nevies co vsetko ini maju v hlavach, takze ked ta poslu prec s tym ze daco je zastarale alebo uz nejaktualne, posli ich do prdele aj ty. lebo ty nemas vediet co racia velkomozni uz vediet a co este nie.

Plot s přídavkem žiletkového drátu, elektrický plot 5kV, Opět překážka ze žiletkového drátu, zaváděcí lanko s nasr.aným čoklem, signální plot, strážný, automatická kulometná hnízda... Minové pole také není špatné, ale protipěchotní miny jsou nějak neoblíbeny...