Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otázka - jak synchronizovat přes internet PC s notebookem?

Mám dotaz potřeboval bych udělat nějákou kopii mojého PC třeba mám Win 7 a mám NTBK doma a chci aby to samé UPLNĚ to samé bylo na PC v práci a vše co udělám v práci aby bylo hned na tom ntbku když ho zapnu prostě aby to byl jeden PC ale abych ho nemusel přenášet lze to nějak tak udělat?

Změna hloupého předmětu, původně: Otázka
Změna kategorie, původně: Software (host)

A proč bys chtěl synchronizovat programy? To přece nejde! Program se musí nainstalovat na konkrétním PC. Samozřejmě, pokud budeš míst program nainstalovaný na obou PC, pak stačí synchronizovat jen datové soubory toho programu.
Takto položený dotaz považuji za zmatečný. Ještě jednou zvaž, co vlastně potřebuješ a taky to sem přesně napiš.

Otazka je, ci ti staci synchronizacia dat, alebo nie. Pretoze synchronizovat celu masinu, cize v praci si naistalujes novy sw a mas ho instalovany aj doma je omnoho tazsie a financne narocnejsie ako synchronizovat dokumenty (v praci nieco vytvoris a doma to mas potom tiez).
Z mojho pohladu je najidealnejsie ako bezpecnostne, tak spolahlivostou a priechodnostou pracovat z domu na pc v praci cez vzdialenu plochu (RDP, VPN+VNC, TV a pod).

Synchronizace dat ne jelikož mám na NTBKu zaplacený program POHODA a ten je registrován jen na ten jeden PC a ovládání PC přes Internet stojí za Pr* máme totiž v práci pomalý internet a na tom druhém PC co je v práci je nainstalovaný jiný program jelikož šef šetří :/ takže to vše musím překopávat ručně a přidává mi to jen práci neexistuje nějáka karta co se přidá do PCI a bude to dělat? I když je PC vyplý

... mám na NTBKu zaplacený program POHODA a ten je registrován jen na ten jeden PC...

Tak co vymejšlíš? Jakoukoliv další instalací bys porušil licenční podmínky toho programu a zřejmě by to ani neprošlo (nevím, jestli autoři POHODY nějak kontrolují registrace, ale předpokládám, že ano).
Prostě - buď necháš notebook s POHODOU v práci a připojíš se k němu z domu přes ten pomalý internet, nebo budeš ten notebook přenášet.