Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s tlacidlom FN na notebooku

dobry večer mam problém s klavesou "fn" na notebooku zacala sa spravať naopak ako keby bola stale zapnuta alebo prehodene naopak (napriklad klavesy na pridanie zvuku predtym som musel stisknut fn+3 aby som pridal hlas a teraz to funguje bez Fn a ak chcem napisať napriklad "š" tak musim stisknut fn+3 here ) moj ntb je Toshiba Satellite L775-15P PSK3WE-04J00HSK asi to zapricinil win 10 skusal som to menit v biose ale nemam tam ani ziadnu volbu na zmenu hotkey a ked sa to snazim nastaviť v toshiba assist tak mi napise ze tento system nemôze využivať to tlacidlo Fn (chcem aj upozorniť ze uz som poskusal asi vsetky klavesove kombinácie s Fn prosím skúste mi niekto pomôcť

mraky ne.
toshiba asi pouzila lenovo devID (alebo obaja pouzili nejake default cinske) a win ti tam teraz cpe lenovo ovladac ktory asi cosi preprogramovava v HW (EC), ptz si mysli ze je na lenove.
http://www.tomsguide.com/answers/id-3362315/enable -key-toshiba-satellite-l775.html
EU by mala Win10 zakazat.

.. t.j. jedna sa len o ten konretny tvoj model ntb, alebo podobne toshiby kde je stejne hw id touchpadu a stejny EC FW, a navyse niekto tam omylom nadrbal W10.

Okej, může být ...

Tak beru mraky zpet a dávám tisíce :-), neb asi nejen tazatelova Toshiba (nepíše, zda ty Win10 jely OK nějaký cas, nebo zda problem přišel hned s upgradem na Win10), ale i těch aušusů 1225B se asi prodalo minimálně desetitisíce a jsou nás následně určitě minimálně tisíce uživatelů, kteří na tom honili bez problému Win10 uz rok (upgradovali win7 kvuli bezplatné licenci na Win10 do budoucna, s tím, ze to zkusí a kdyžtak to hodí zpet do factory 7).

Pro původního tazatele : pokud na tvé toshiba jely Win10 nějaký cas OK a někdy po cca 16.3. ta Fn začala zlobit, zkus odinstalovat aktualizace touchpad driveru. Pokud to začalo hned s upgradem na Win10, a chceš je tam, zkus pohledat na strankach toshiby drivery pro Win10 (nebo aspoň Win8.1) pro touchpad ... nebo se vrať k předchozí verzi Windows pokud nenajdes vhodně ovladače pro Win10