Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer - kde najít stažený soubor

Zdravím, dnes jsem reinstaloval pc a jako první věc jsem chtěl stáhnout Google Chrome-abych se vůbec pohnul dál. nicméně internet Explorer si že mě s prominutím dělá už prdel, hodinu se zabyvam tím kde najít stažený soubor, v downloads neni, v eploreru ctrl+j taky ne. Soubor jsem stáhnul několikrát z ofic. Stránek soubor nelze otevřít hned po stažení. Nemám náladu to řešit kdyby jste někdo věděl budu rád.
Zmena predmetu, pôvodne: NEMAM NERVY-Explorer (los)

Niet čo hľadať. Predpokladám, že ide o nasledujúci scenár:
Ty tú chromú inštalačku neukladáš ale rovno spúšťaš. Takže ona sa spustí, z nejakého dôvodu nepokračuje (viď vyššie) a nakoniec sa pred ukončením zmaže.