Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hoří mi grafická karta?

zdravím při hraní her mi zamrzá počítač, mám podezření na graf. Kartu při dotyku je docela dost horká, mám dva vetráky nedá se ještě nějak přidat na chlazení? Nechce se mi investovat do nové karty.diky

Pokud to je v zátěži a už dál neporoste, tak je to v pořádku. Snese i víc (podle typu té tajné karty).

mám dva vetráky nedá se ještě nějak přidat na chlazení?

To jsou ventilátory na kartě nebo na skříni? Jaké mají otáčky?
Pokud jsou to jenom ventilátory na kartě, přidej ventilátory i do skříně (alespoň dozadu).