Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu Windows 10?

Ahoj pojede mi windows 10 home na tomto starším pc: grafika: NVIDIA GeForce GT 430 processor: AMD Anthlon x2 4200+ ram: 4gb disk: 300gb..Popř dal by mi někdo prosím link na ovladače na procesor?

Popř dal by mi někdo prosím link na ovladače na procesor?

# Ano, Windows 10 pujde na komponentech spustit.
* Dle sestavy, zakladni pro zakladni desku budou pouzity nativni "DRIVERs|Ovladace", na [CPU] driver stahovat nemusis, je automaticky nainstalovan (jiz je v OS ulozen v knihovne xx.sys).