Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Drivers

Ahoj nainstaloval jsem si Windows 10 a mam tam 2 neznámá zařízení: ACPI\VEN_PNP&DEV_0510 a toto: ACPI\VEN_AWY&DEV_0001 je to k něčemu potřebný k normální prohlížení internetu a hraní her?

Tak neviem ked k tomu nie su windows tak si tam daj co chces.
Ale na strankach vyrobcu toho PC resp. dosky su ovladace pre tie ACPI zariadenia, pre nejake Windows. Neni to ale nutne ked to nepotrebujes.
... ale ovladace pre chipset a podobne je niekedy dobre nainstalit. W10 si sice nieco najde ale nemusi to byt idealne.