Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno www.warforum.cz

Dobrý večer,neviete prosím niekto čo je so stránkou www.warforum.cz,v poslednom čase sa tam nedá dostať, majú dosť časté výpadky.K tomuto vebu sa nedá pripojiť.Ani cez Google ani cez Edge,taktiež som vymazal historiu na oboch prehliadačoch a nič.Dík.pekný večer

Řešení:

Dobrý den, mě už warforum nejde spustit už tejden a nevím co stím, zkošel sem vymazat cookies, spouštet v jinem prohlížeči, obnova PC, už mě došli nápady, internet mám od O2 a nejde spustit i na jiným PC v téhle síti, jen to jde spustit na cizím PC u nás v domácnosti. Ale já bych ho chtěl pouštět na svým PC, nechápu kde je chyba, co by ho mohlo blokovat, zkoušel sem i vypnout antivirus eset a taky nic, prosím o radu, předem děkuji

Tak jo pomohlo to celou dobu to tady píšete a já tomu nevěřil, stačilo napsat v centrumu síťových připojení a sdílení najít protokol IP verze 4 (TPC/IPv4) zapsat do DNS 8.8.8.8 a 8.8.4.4 a pomohlo to díky

DNS je server, kde probiha preklad adres z ciselneho pocitacoveho vyjadreni na slova, to znamena treba na to warforum.cz. No a pokud tam ten preklad pro urcite webove stranky chybi, tak to pak nefunguje. Googlovy DNS maji ulozene vsechny weby na svete. Je s podivem, jestli jsi mel DNS od O2 a ze by neco blokovali. Pokud mas antivir, tak dost casto predela DNS na svoje "zabezpecene" DNS a tam casto podobne stranky jako warforum chybi, nejpravdepodobnejsi moznost.