Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s 1 sluchátkem

Dobrej, mám takovej problém, náhodně se mně jakoby zeslabuje levý sluchátko, takže víc zvuku jde z pravýho a za cca 3s se to zase vrátí zpátky a jede to, a za nějakej čas znovu a tak pořád dokola, ty ''výpadky'' levýho sluchátka sou náhodný, sou to sluchátka Hama CS-408, Díval jsem se do - Správce zvuku realtek -> správce zvuku a tady mám nastaveno ''Stereo'', pak tam je ''Kvadrofonní'', ''5.1 Reproduktor'' a ''7.1'', jinak vyvážení mezi L a P mám na 0.

Dál v ''Správce zvuku realtek -> zvuková zařízení když si rozkliknu ''Reproduktory''(sluchátka nejsou) -> Úrovně tak mám ''Realtek HD Audio Output na 100, Rear green in, reer black in atd. na 100.

Neví někdo co s tim?

Co jsem zkoušel
Hrát si s nastavením co jsem popisoval výše
Zkontrolovat aktualizace na Zvukovku
Zkontrolovat to MBAMe, SASem, Anti Rootkitem, ESETem onlnie sscanner a MSE - nidko nic nenašel, takže vir to asi není.

Bohužel, Hama vyrábí velmi kvalitní produkty. Počítej s tím, že za pár měsíců, možná tydnů, možná dnů nebo hodin odejde jack. Doporučuju vrátit a pošetřit na jiné, lepší a kvalitnější.

''Hama vyrábí velmi kvalitní produkty'' - Tady sem se lekl, že sem kápl na špatnej kus, než sem dočetl celej text :D

''Doporučuju vrátit a pošetřit na jiné, lepší a kvalitnější.'' - Bohužel, záručák nebo něco sem vyhodil, nečekal sme že se sluchátkama budou problémy.
Jinak, jaký byste doporučovali? na hraní her, komunikaci s kamarádama a videí?

BTW. Problém je asi kabel, protože když se nahnu nebo posunu kabel tak se ztiší i zvuk ve sluchátku.