Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedu přes německo - Firefox

Čau,
před pár dny jsem jen tak z nudy zkusil ve firefoxu nějaký doplněk na změnu proxy. Po chvíli jsem ho odstranil, ale google po mě od té doby chce často potvrdit, že nejsem robot. Tak jsem koukal na moji IP adresu a všechny servery na ukázání IP adresy mi ukazují nějakou šílenou ajpinu a německo.
A teď to hlavní, mám si změnit veškerá hesla k emailům, internetovýmu bankovnictví apod.? Je to průser jako hrom?

Díky

všechny servery na ukázání IP adresy mi ukazují nějakou šílenou ajpinu a německo.

nejspíš zůstalo nějaké poslední nastavení. kontrolu, že žádná proxy není v systému ani ve ff nastavena, snad umíš, když se do toho pouštíš.

mám si změnit veškerá hesla k emailům, internetovýmu bankovnictví apod.?

záleží, jak moc free a důvěryhodný doplněk jsi použil a z čeho očekáváš, že autor svoji živnost financuje - například z prodeje získaných přihlašovacích údajů.
u https bych problém nečekal, ale ostatní hesla můžeš rovnou oznámit na facebuku.