Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdielany disk LAN + wifi

zdravim, rychly dotaz:
Mam 5 pocitacov - 3 x desktop, 2 x wifi. Jeden router s wifi. 3x desktop je zapojeny LAN do routera, 2 x notebook cez wifi. Internet funguje na vsetkych. Teraz otazka, daju sa vsetky PC spojit do HOMEGROUP tak, aby na jednom z PC bol zdielany HDD a videli ho vsetky PC + notebooky? OS vsade je win 7 ultimate. Dakujem.

Pojde lebo wifi a lan je jedna siet, takze z pohladu pc je to uplne jedno ako si pripojeny. Podstatne su IP rozsahy a konfiguracia SMB protokolu.
Btw k tomu vyssie...ty si sa pytal, ci to pojde, a on ti odpovedal, ze pojde...mne to prisla ako legitimna odpoved....aka otazka taka odpoved nie;o)?