Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hotmail vs. Volny

Zdravím, již nějakou dobu mě a několika mým kolegům nechodí emaily z volny.cz, buď nedojdou nebo za několik dni prijde jako mailer daemon se zapakovanou původní zprávou, dřív z techto adres pošta chodila normálně.

Tak je to problem Centrumu, ale nechapu to.

Proc proste nenechaji jen domeny (emailove adresy) a drzi oddelene tri emailove sluzby. Ja mam treba email na atlas.centrum.cz, ktery je podle Centrumu vic odlehceny nez samotny email Centrumu a ten teda vzdy fungoval spolehlive.

(Pouzivam ho cim dal mene - Gmail a Outlook.)