Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Honor 8

Dobrý večer, syn si pře několika dny koupil telefon Honor 8 a zjistil, že mu vypadává signál-telefon píše "jen pro tísňové volání". Je možné, že je to SIM kartou /Vodafone/, která není datová-je jen pro volání- a on ji měl ve slotu pro rychlé LTE? Ten druhý slot nezkoušel /pak by tam ale nemohl mít paměťovou kartu/, telefon už vrátil. Chce si ale objednat jiný Honor 8 - já mám ale podezření, že to bude to samé-může to být tou SIM kartou, která není datová?

V jiném telefonu SIM funguje dobře-ta SIM je nově vyměněná kvůli nano velikosti, ale není s daty, jen pro volání. Zkusíme ještě koupit jiný kus, ale je to divné, Honor 8 byl z Mall, originálně zapečetěný, jinak fungoval dobře.