Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co byste zvolili a proč? Wifi router

Chtěl bych vědět osobní názor na tyto tři typy wifi routeru. Uvítal bych osobní zkušenosti a rád bych chtěl od vás poradit , který bych jsem si měl koupit, popřípadě který by jste si sami koupili.

Chtěl bych nějaký uživatelky přivětivý, ale zároveň spolehlivý router v této cenové relaci. Vím, že určité značky nemají dobrou pověst, ale...

Wifi bych využil v 3+1 bytě potřebuji čistě dobře ovladatelnou wifinu, spolu s relativně kvalitním výkonem, který dokáže zvládnout i několik zařízení najednou. :-):-):-)

Zde:
1. Netgear F6400
2. Asus RT-AC58
3. TP-Link Archer C7
Změna předmětu, původně: Co by jste zvolili a proč? Wifi router (JaFi)

Mam tu nekde vlakno, protoze mi pred casem odesel Netgear softwarove, ale dokazal jsem to nakonec vyresit custom firmwarem, takze se nakup nekonal.

Kazdopadne ti Netgear nedoporucuju, je to fakt smejd a jeste predrazenej.

Ja se rozhodoval taky mezi tim Asusem a TP-Linkem Archer C7 a co jsem si nasel recenze, tak ten TP-Link myslim nejlepsi konzumni volba.

Nicmene teda, kdybych prave po poradach tady a precteni vsech recenzi sel ted neco kupovat, tak jdu do Mikrotiku. Jasne nejvyhodnejsi pomer kvality a ceny a jeste to mas s nejlepsi bezpecnosti, ktera je ve spotrebitelskem segmentu k dispozici.

asi po tom všem se mi zdá nejlepší volbou pro mě ten TP-link, s mikrotikem bych jsem si nevěděl natolik rady a nejspíše bych nevyužil jeho potencial ani z poloviny :)

díky moc kdyby tě ještě cokoliv napadalo dej vědět, ať jinačí madely na které bych pozapoměl nebo na co davat bacha atd. jestě jednou díky