Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno A problem has been detected and windows has been shut down.

Zdravím, dnes při práci na počítači mi zamrznul pc.Tak jsem počítač restartoval a v pohodě to jelo,ale po necelých 5 minutách na mě vyskočila hláška viz obrázek - znovu restart a při spouštění Disk boot failure, instert system disk and press enter. Odpojil a zapojil jsem disk a počítač se rozjel.Ale sem tam mi zamrzne, kdyby někdo věděl co tento problém způsobuje budu rád za odpoved,předem diky. (PC je čerstvě reinstalovaný ze stejných problémů-zamrzáni. necelý týden bez freezingu a nyní zase.)

Taky bych to viděl na disk. Ještě je třeba zkontrolovat a případně i vyměnit kabely k disku a zajistit, bay měly správný kontakt jak na desce tak na disku. Něco podobného se mi před časem taky stalo a mohl za to nalomený kablík u napájení disku.

Máš docela koule se k tomu přiznat, bál bych se kdy mi zaklepou na dveře. Jedna z podmínek poradny je to že se tu warez a tedy i kradený soft neřeší... Z toho koukají bany a podobné potíže. Dejme tomu, spousta lidí má doma alespoň jeden soft co si někde stáhli a nekoupili.... Ale tahle otevřeně to zahlásit kór tady je celkem na kuráž.