Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oneplus 3t vs Honor 8?

Dobrý den, budu si kupovat mobil a chci se zezeptat jaky mobil je lepsí? JEstli OnePlus 3T nebo Honor 8? Jde mi hlavne o baterii a fotak a taky o chod a stabilitu systemu..nebo EU S7?:) Díky za odpovedi

Nehovoím, že H8 je zlý, práve naopak! Je to perfektný a vydarený foun za tie prachy, no ja by som priplatil za 1+3T, ktorý je omnoho výkonnejší (QS821 SoC Adreno 530 + 6GB RAM + Oxygen OS na Anrdoide 7.1.1) z neho robia priam giganta (Ešte pred uvedením SGS8 bol najvýkonnejší smartfón - neberiem body antutu, ale odladenie a celkový výkon sw).
Na mojom mieste by som bral 1+3T >>> (nedávno vydali limitovanú verziu zvanú Colette - matná čierna :P ) Milovníci čiernej si prídu na svoje :)
BTW za cenu 440~470€ sa fakt oplatí.
Jediná nevýhoda je cena príslušenstva, ale keď je človek opatrný tak nepotrebuje žiaden case alebo tvrdené sklo (keďže telo smartfónu je kovové a na prednej strane je umiestnené ochranné krycie sklo Gorilla Glass 4.
Toľko z mojej strany.
:)

taky mi připadne divný srovnávat telefony, které mají od sebe rozdíl cen 4-5 tis.Kč! oneplus 3t je dražší, má lepší hardware na hraní, 4K video, funkční stabilizaci obrazu, kvalita foťáků je subjektivní záležitost u těchto typů, protože žádný nefotí/nenatáčí videa zle, co jsem vidět tak podle mě byl v podání barev lepší Honor 8 (vždy je nějaká přednost vykoupena za ztrátu květinky v jiné vlastnosti!). Kdo nechce vyhazovat prachy do luftu tak volba nákupu Honor 8 je na místě, za ty prachy je to dobrý krám. :-)

Já mám OnePlus 3T, kupoval jsem ho hodinu po vydání (tak už ho mám relativně dlouho). Pokud se chceš na něco zeptat, sem s tím.
Foťák si najdeš na internetu, baterka vydrží ten den (ale máš dash charge, takže ji nabiješ za půl hoďky), nic nepadá a běží rychle, žádné záseky. Já nemám výtky.

OP3T má nejaktuálnější systém, teď vyšel novej OxygenOS. OnePlus pobízí klienty k rootu, custom romkám, atp., takže se na tom můžeš vyblbnout jak chceš a nepřijdeš o záruku. Porovnával jsem ho jen s iPhonem 6 a ten je samozřejmě nesrovnatelně pomalejší (už jen ten snímač otisku prstu, než to odemčeš, to je věčnost).
S eplem to je dle gusta, já měl chvíli 5 (nebo 5s, nejsem si jistej) a už bych se ajfounu netkl. Možná bych spíš počkal na 1+5, ale pokud prostě jen okamžitě chceš android telefon, tak OP3T je určitě krok správným směrem.