Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nestabilní připojení

mam nestabilní připojení k webu ...částý "time out" a nežádoucí hodnoty ping.. v mym běžnym surfování po webu mě to nijak extra neomezuje, ale při hraní online her (na ps3) připojení tolik kolísá a laguje, že to ničí herní zážitek. jsem připojen přes modem na kabelu... ne wifi.

asi bude nejlepší rovnou zavolat na upc a řešit to s nima, ale ještě předtim se obracim na poradnu. co můžu v týhle věci vyzkoušet nebo otestovat? poraďte, pls.

zkoušel a zjistil jsem přitom cosi pozoruhodnýho.
když kontrolky na modemu svítí všechny zeleně, připojení je nestabilní.
když dvě z nich svítí modře (send and recieve), připojení je mnohem lepší.

restart jsem zkoušel jeden a po restartu se to přehodilo... před nim svítily dvě kontroly modře (stabilita ok), po restartu začaly svítit všechny zeleně a stabilita začala kolísat.